Wojciech Cywiński

Jestem mężem, ojcem, a dla dzieci Dziadkiem Wojtkiem. Stworzyłem program Szczęśliwi Geniusze. Na co dzień prowadzę zajęcia w przedszkolach i szkołach mające na celu rozwój dzieci i młodzieży. Uczę ich współpracy, jak również pokonywania barier i trudności. Jedni nazwaliby to pracą, a dla mnie to pasja i część mojego życia.

Jakub Drzał

Julia Król

"Kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję" – te słowa opisują mnie w pełni. Od 2011 roku jestem związana z Oto Szczęśliwymi Geniuszami. W Geniuszach jestem panią administracją, współprowadzącą program Teenage, wychowawcą oraz przyjaciółką. W czasie wolnym kocham czytać książki przy kubku dobrej kawy oraz rozwiać pojawiające się w mojej głowie pomysły. Dzięki programom Szczęśliwych Geniuszy nauczyłam się asertywności, współpracy oraz postawy lidera kiedy jest ona potrzebna, co więcej poznałam tam przyjaciół bez których nie wyobrażam sobie życia.

Magdalena Kubiak

Cześć! Nazywam się Magda. W 2011 roku przypadkiem trafiłam na wyjazd Oto Szczęśliwych Geniuszy. Świetna atmosfera, poczucie akceptacji oraz ogrom pozytywnej wiedzy, jaką otrzymałam, spowodowały, że brałam udział w kolejnych wyjazdach, by w końcu dołączyć do kadry kolonijnej. Od 2018 roku współpracuję z Wojtkiem na co dzień, prowadząc zajęcia w przedszkolach i szkołach według programu Szczęśliwych Geniuszy. Swój czas dziele pomiędzy pracę a studiowanie kultury Stanów Zjednoczonych. Wolne chwilę poświęcam nauce hiszpańskiego, fotografii oraz dobrej kawie.

Anna Włodarczyk

Paweł Kowalski

Patryk Nietrzeba

Cześć, jestem Patryk. Odkąd pierwszy raz przyjechałem na Geniuszy, obóz ten stał się częścią mojego życia. Nie do końca wiem jak trafiłem do kadry, ale wiem, dlaczego z niej nie odszedłem. Świetnie dogaduję się z dziećmi. Jestem osobą sympatyczną, otwartą i lubianą. Pasjonuję się informatyką oraz grafiką komputerową.

Krystian Listwoń

Cześć! Na imię mam Krystian. Pierwszy raz na Geniuszy trafiłem w 2013 roku. Bardzo spodobała mi się panująca atmosfera na wyjeździe i nauki, które przekazywał Wojtek. Po krótkiej przerwie, na wyjazdy zacząłem jeździć regularnie rok w rok. Jednym z moich marzeń było dołączenie do Kadry. Marzenie się jak najbardziej spełniło. Bardzo lubię to robić i sprawia mi to wielką satysfakcję. Oto Szczęśliwych Geniuszy traktuję jako swoją drugą rodzinę. Na co dzień pasjonuję się motoryzacją, lubię pograć sobie w gierki i powygłupiać się z przyjaciółmi.

Kamil Matuszczak

Siemka, mam na imię Kamil. Mam 18 lat i jestem częścią szczęśliwych geniuszy od 2017 roku, a od 2019 roku częścią kadry. Poza obozem jestem niezbyt ciężko pracującym nastolatkiem. Od pierwszego wyjazdu, wiedziałem, że szczęśliwi geniusze będą częścią mego życia. Uwielbiam naszych geniuszy (chyba z wzajemnością). Z każdym kolejnym wyjazdem uczę się czegoś nowego o sobie. Atmosfera na wyjazdach jest niesamowita, a nasi geniusze z roku na rok coraz szczęśliwsi.

Dorota Kamińska

Hej, jestem Dora. Na wyjazdy Szczęśliwych Geniuszy jeżdżę odkąd miałam 11 lat. Od tamtego czasu zdobyłam dużą wiedzę na temat współpracy i relacji z innymi osobami. Poznałam tu wiele świetnych osób, którzy teraz są moimi przyjaciółmi. Od dawna chciałam być częścią kadry i po zakończeniu programu TEENAGE do niej dołączyłam. W wolnym czasie lubię oddać się dobrej książce i spędzić czas z przyjaciółmi.

Maria Ciesielska

Hej mam na imie Marysia i na wyjazdy Oto Szczęśliwi Geniusze jeżdżę od 2016 roku. Już od początku poczułam się jak w domu. Spodobało mi się to, jak szybko wszyscy mnie zaakceptowali. Wiele nauczyłam się jeżdżąc na te obozy oraz nawiązałam przyjaźnie na całe zycie. Interesuje się malarstwem, filmem i muzyka.